Gayrimenkul ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan güvenilir ve deneyimli bir ekiple hizmetinizdeyiz. Sizin için en uygun mülkü bulmak için buradayız.

Balatçık, 8791. Sokak. No:13/A 35000 Çiğli/İzmir
+90 552 068 95 40

iletisim@arakatgayrimenkul.com.tr

© 2023 Arakat Gayrimenkul - Tüm Hakları Saklıdır

Arakat Gayrimenkul Hakkında

Yaşam kalitesini bir üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.

Arakat Gayrimenkul olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özel çözümler sunmak için özveriyle çalışıyoruz. Size en uygun gayrimenkulü bulmanıza yardımcı olmak için uzman danışmanlarımızla birlikte sürecin her aşamasında size rehberlik ediyoruz.

Bizimle birlikte, gayrimenkul hedeflerinize ulaşmak için doğru adımları atın. Arakat Gayrimenkul, gayrimenkul dünyasında güvenilir ortağınız olmayı ve memnuniyetinizi üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.

Önceki
Sonraki

Hikayemiz

2014 yılında ben Yasin Akgün kardeşim Mücahit Akgün ile birlikte İzmir’in Buca ilçesinde Arakat Gayrimenkul’ü kurduk. Kısa bir süre sonra merkez ofisimiz olan Çiğli’de faaliyet göstermeye başladık.

Ağırlıkta inşaat ve gayrimenkul üzerine faaliyet gösterdiğimiz firmamız bünyesinde, İzmir’in farklı ilçelerinde inşaat projeleri üzerine çalışmalarımızı sürdürdük ve yatırımlarımızın da büyük bir çoğunluğunu gayrimenkul üzerine yaptık. İzmir’in 4 ilçesinde Çiğli, Karşıyaka, Menemen ve Buca da gayrimenkul ve inşaat üzerine şubelerimizin bulunmasının yanı sıra yurt dışı kolumuz olan Karadağ’da da kurulmuş bir şirketimiz bulunmaktadır. Yurt dışındaki firmamız gayrimenkul ve inşaat alanlarında aktif bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün yanı sıra ithalat-ihracat, hayvancılık, gıda ve otomotiv alanlarında da faaliyet göstermekteyiz. Bergama ilçesinde 800 baş kapasiteli çiftliğimiz olmasıyla birlikte bu sektörde de ticaretimizi hızlı bir şekilde ilerletmekteyiz. Ayrıyeten Gaziemir ve Konak ilçesinde gıda ve otomotiv üzerine kendimize ait yerlerimiz de bulunmaktadır.

Avantajlarımız
  • Haftanın 7 günü hizmet.
  • %100 organik ilanlar.
  • Verimli daire gösterim organizasyonu.
  • Telefonlara hızlı geri dönüş.
  • Finans danışmanı tarafından tapu ve banka takip süreci.
  • Gayrimenkul alım-satım öncesi ve sonrası memnuniyet hizmeti.
  • Tadilat yapılan gayrimenkullerin takip hizmeti.
  • Gayrimenkul pazarlıklarının yüz yüze ve şeffaf yapılması.
  • Komisyon bedelinde yardımcı olunması.
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti.

Vizyonumuz

Şirketimizin kurulduğu andan itibaren gece gündüz demeden ülkesine faydalı bir birey ve şirket olma anlayışıyla gereken bütün emekleri verip, büyük bir istihdam sağlayarak gelecekte büyük bir holding olma hedefiyle emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Misyonumuz

2014 yılından günümüze kadar uzman kadromuzla birlikte doğru ve emin adımlarla ilerlerken bu yolda müşteri memnuniyeti sağlayarak insan kazanmamız en önemli ilkemiz olmuştur.

Bilezik arıyorsanız. Vücudu saran yapıdan, manşetlerden zincire kadar her görünüme uygun bir şey var chain bracelet ve manşetler.